Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
0 items - $0.00 0

Корисници на Reddit ги споделуваат своите размислувања за инвестирање во Bitcoin на (ATH)

Многу крипто ентузијасти се обратија до социјалните медиуми во петокот за да ги изразат своите мисли. Еден корисник на Reddit по име imyourkingg, наводно, инвестирал 30% од сопственото богатство во…
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 19,110.28
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,287.10
cardano
Cardano (ADA) $ 0.420062
solana
Solana (SOL) $ 32.13
xrp
XRP (XRP) $ 0.441403
terra-luna
Terra Luna Classic (LUNC) $ 0.000318
polkadot
Polkadot (DOT) $ 6.19
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 16.50
matic-network
Polygon (MATIC) $ 0.768155
cosmos
Cosmos Hub (ATOM) $ 12.12
crypto-com-chain
Cronos (CRO) $ 0.10968
tron
TRON (TRX) $ 0.060995
vechain
VeChain (VET) $ 0.02267
tezos
Tezos (XTZ) $ 1.39
decentraland
Decentraland (MANA) $ 0.679143
the-sandbox
The Sandbox (SAND) $ 0.807364
mina-protocol
Mina Protocol (MINA) $ 0.576937